Wyślij wiadomość

Dziękujemy, formularz został wysłany
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana.

Formularz kontaktowy

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących naszej działalności oraz oferowanych przez nas usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez KRUBAGROUP Sp. z o.o. dla celów związanych z przesyłaniem/przekazywaniem spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez KRUBAGROUP Sp. z o.o., za pośrednictwem: *

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka KRUBAGROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym (05-090) przy Al. Krakowskiej 3, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000717038. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu: +48 221 77 99 99 oraz adresu e-mail: rodo@kruba.pl.