Dziękujemy, formularz został wysłany
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana.

Oferta pracy - Mechanik samochodowy

Zadania:

  • współpraca z doradcą serwisowym
  • wymiana części eksploatacyjnych (przeglądy okresowe), naprawy bieżące
  • diagnostyka zgłoszonych problemów mechanicznych
  • naprawy mechaniki samochodowej

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania usług z zakresu mechaniki samochodowej
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami diagnostycznymi
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań
  • dbałość o powierzone narzędzia i mienie
  • umiejętności dobrej organizacji pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem
  • wyposażone stanowisko pracy, dostęp do wysokiej klasy profesjonalnych narzędzi
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • rozwój zawodowy
  • pracę w miłej atmosferze ze zgranym zespołem
  • prywatną opiekę medyczną

To pole jest wymagane.

Zgoda na przetwarzania danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji/rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Praw Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 *

Polityka prywatności