Powłoki ochronne - Piękno na lata

Wyobraź sobie, że piękno Twojego samochodu nie przemija. Niezależnie od zmieniającej się pogody, pór roku, liczby przejechanych kilometrów i upływającego czasu lakier zachowuje swoją świetlistość, hydrofobowość i nieskazitelność. Taki efekt zapewnia wysokiej klasy powłoka ceramiczna.

W naszym centrum stosujemy powłoki ochronne japońskiej marki Echelon - światowej klasy pioniera w technologii powłok ceramicznych. Produkty marki Echelon swoją jakością przewyższają tradycyjne powłoki kwarcowe wyróżniając się ponadprzeciętnymi właściwościami zabezpieczającymi, odpornością na warunki atmosferyczne i brud oraz łatwością konserwacji. W przeciwieństwie do produktów innych marek, powłoki Echelon tworzą szklaną warstwę ze związków nieorganicznych. Dzięki temu ich jakość jest niedościgniona.

Produkty Echelon tworzone są w oparciu o japońską filozofię „Yoshiki-bi” czyli „stylizacji piękna” skąd bierze się możliwość tworzenia niepowtarzalnych efektów, takich jak efekt „mokrego lakieru”, krystaliczne nabłyszczenie czy efekt „odpychania wody”.

W naszej ofercie znajduje się również system zabezpieczenia dedykowany do samochodów Renault IXTAR G-3 GLASSCOAT Glasscoat (pakiet zabezpieczający powłokę nadwozie pojazdu oraz jego wnętrze)

Oferujemy powłoki o różnych cechach, rodzajach wykończenia i metodach aplikacji.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Polityka prywatności