Naprawy szyb

Najczęściej spotykane uszkodzenie na szybie to różnego rodzaju odpryski powstałe w wyniku uderzenia kamyków. Większość z nich nasi specjaliści skutecznie naprawią. Nie zwlekaj z wizytą, ponieważ szyba w skutek jazdy podlega drganiom i naprężeniu, a miejsce uszkodzenia narażone jest na pęknięcie.


Wizyta w serwisie

Dziękujemy, formularz został wysłany
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących naszej działalności oraz oferowanych przez nas usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez KRUBAGROUP Sp. z o.o. dla celów związanych z przesyłaniem/przekazywaniem spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez KRUBAGROUP Sp. z o.o., za pośrednictwem: *

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka KRUBAGROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym (05-090) przy Al. Krakowskiej 3, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000717038. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu: +48 221 77 99 99 oraz adresu e-mail: rodo@kruba.pl. *