Gwarancja na samochody w programie Renault SELECTION

Przyjemność z jazdy

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania. Dlatego w tym przypadku jako sprzedawca nie godzimy się na żaden kompromis. Twój samochód został dokładnie sprawdzony i profesjonalnie przygotowany. Jednak nawet w przypadku starannej konserwacji może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Aby nieoczekiwane koszty naprawy nie okazały się przeszkodą, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę:dzięki gwarancji firmy CarGarantie obejmującego używane samochody jesteś chroniony przed niespodziankami finansowymi.

Zacznij działać już teraz!

Usługi, w które warto zainwestować

  • kompleksowa ochrona kosztów napraw
  • gwarancja płatności w przypadku naprawy
  • naprawy przy użyciu oryginalnych części
  • ważność w całej Europie
  • wysoka niezawodność planowania kosztów utrzymania pojazdu
  • wzrost wartości pojazdu

Szybki serwis jest naszym atutem

Co robić, gdy wystąpi przypadek objęty gwarancją? Po prostu: w kraju skontaktuj się ze swoim dealerem. Ustali on uszkodzenia i rozliczy się bezpośrednio z firmą CarGarantie. Taki sposób obsługi oznacza wygodę i oparte na jasnych zasadach wsparcie. Jeśli jednak sprzedawca nie jest dostępny na miejscu, prosimy o zgłoszenie przypadku objętego gwarancją na infolinii CarGarantie. Naprawy mogą być wykonywane w dowolnym autoryzowanym warsztacie danej marki, na terenie całej Europy.

W ten sposób redukujemy koszty napraw

W przypadku objętym gwarancją firma CarGarantie pokryje w pełni koszty robocizny i materiałów, również przy większej liczbie szkód. Udział własny jest wymagany dopiero od przebiegu pojazdu określonego w warunkach gwarancji i wnosi się go w związku z kosztami materiałowymi zgodnie z wartością, wg skali opartej na rzeczywiście przejechanych kilometrach. Aby uzyskać więcej informacji, zapytaj o szczegóły naszych handlowców.

Wskazówka: zabezpieczenie przed kosztami napraw ma miejsce wówczas, gdy przestrzegane są interwały serwisowe i konserwacji zalecane przez producenta.Porozmawiaj ze swoim dealerem, który z przyjemnością wykona te prace dla Ciebie.

Większa wartość Twojego samochodu

Jeśli zdecydujesz się na gwarancję firmy CarGarantie, otrzymasz odrębne dokumenty gwarancyjne. Ma to realne korzyści dla Ciebie także w przypadku sprzedaży samochodu:

  • dokumenty CarGarantie stanowią podstawę dla dochodzenia roszczeń gwarancyjnych
  • potwierdzają regularne serwisowanie samochodu
  • przy zmianie właściciela w okresie objętym gwarancją gwarancja zostaje przeniesione na drugiego właściciela

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Polityka prywatności