O Renault SELECTION

Renault SELECTION to wielomarkowy program sprzedaży i odkupu samochodów używanych, realizowany przez KRUBAGROUP będącym jednym z Autoryzowanych Partnerów Renault. Wszystkie samochody używane zostały wyselekcjonowane z uwzględnieniem historii i pochodzenia oraz poddane kontroli stanu technicznego popartej certyfikatem. Aby zapewnić bezpieczną eksploatację objęliśmy je programem 12 lub 24 miesięcznej gwarancji oraz assistance. Kupując samochód używany w ramach programu otrzymujesz zapewnienie doskonałego przygotowania estetycznego oraz obsługi na najwyższym poziomie. Każdorazowo możesz skorzystać z zaproszenia na jazdę testową. Renault SELECTION to również doskonałe rozwiązanie dla Klientów sprzedających samochód. Wypełniając formularz online otrzymasz bezpłatną, rzetelną wycenę twojego samochodu.


Nasze zobowiązania:

Gwarancja Renault 12/24 miesiące:

Samochody objęte są gwarancją wynoszącą 12 lub 24 miesiące. Trzy zakresy ochrony Selection, Comfort i Standard dopasowane do wieku oraz przebiegu pojazdu. Dodatkowo można dokupić ubezpieczenie kosztów naprawy od 12 mc do 36 mc. Łączna ochrona na nasze pojazdy to dodatkowe 60mc dodane do standardowej gwarancji fabrycznej.


Assistance 24/7:

Szeroki zakres Assistance z uwzględnieniem naprawy na miejscu, pomocy w przypadku przebitej opony lub braku paliwa, holowania, samochodu zastępczego oraz kontynuacji podróży. Dobrze podczas podróży mieć zagwarantowany spokój i kompleksowa opiekę.


Udokumentowane pochodzenie pojazdu:

Sprawdzone pochodzenie samochodu pod kątem prawnym, z uwzględnieniem formy własności. W ofercie posiadamy pojazdy tylko z krajowej sieci dealerskiej z w pełni udokumentowanym przebiegiem i historią użytkowania. Wszystkie oferowane pojazdy są naszą własnością.


Kontrola stanu technicznego:

Każdy samochód objęty został kontrolą w zakresie elementów mechanicznych, elektrycznych oraz najważniejszych podzespołów samochodu. Wykonany został pomiar grubości lakieru oraz sprawdzona historia wizyt i napraw serwisowych.


Finansowanie RCI Banque i firm partnerskich:

Atrakcyjne warunki finansowania zakupionego samochodu, dopasowane do potrzeb każdego klienta. Kredyt standardowy oraz 50/50, najem krótko i długoterminowy, leasing finansowy i operacyjny. Oferta  skierowana jest zarówno do osób prywatnych, również posiadamy w ofercie korzystne formy finansowania dla przedsiębiorców i instytucji.


Jazda próbna bez zobowiązań:

Klient przed zakupem ma możliwość sprawdzenia każdego samochodu w trakcie jazdy próbnej. Jazda próbna zawsze jest bezpłatna, a pojazdu z naszej oferty stoją na placu ekspozycyjnym. Wszystkie pojazdy z oferty są zarejestrowane, posiadają komplet dokumentów i są gotowe do zakupu.


Doskonałe przygotowanie estetyczne:

Samochody zostały poddane procesowi profesjonalnego przygotowanie estetycznego w zakresie nadwozia oraz wnętrza pojazdu przez nasz wyspecjalizowany dział autodetailingu Smart Pro. W związku z tym dla naszych klientów mam specjalną ofertę na pakiety.


Obsługa na najwyższym poziomie:

Sprzedaż samochodów używanych odbywa się z uwzględnieniem najwyższych standardów sprzedaży oraz wydania pojazdu przy udziale profesjonalnego zespołu Renault. Zapraszamy na filiżankę doskonałej kawy, odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w podjęciu decyzji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Polityka prywatności