AutoDetailing


Auto jak nowe, błyszczące i zadbane. Bez skazy. Jak na ekspozycji w salonie samochodowym.
Tak teraz może wyglądać Twój samochód.

O autodetailingu po raz pierwszy usłyszeć można było w Stanach Zjednoczonych ponad siedemdziesiąt lat temu. Palące kalifornijskie słońce wymuszało na właścicielach aut poszukiwanie rozwiązań, które pozwalały na skuteczną i długotrwałą ochronę karoserii przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W Europie usługi autodetailingu pojawiły się w latach sześćdziesiątych minionego wieku, głównie w celu zabezpieczenia pojazdów przed zabrudzeniami związanymi ze zmienną pogodą. W Polsce ta dziedzina dopiero się rozwija, a Smart Pro jest jednym z pierwszych profesjonalnych autodetailereów w kraju.

Na powierzchni ponad 1000 m2, wyposażonej w sprzęt najwyższej klasy, odnawiamy samochody wszystkich marek, niezależnie od ich stanu i wieku. Obok Bentley’ów, Ferrari czy Mustangów pojawiają się także auta o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Stosując zaawansowane i innowacyjne technologie oraz najwyższej klasy produkty do pielęgnacji samochodów, nadajemy autom naszych klientów niepowtarzalny charakter i piękno. Czynimy je doskonałymi.

Smart Pro to wellness dla Twojego auta.


Auto szyte na miarę

Pasjonaci samochodów wymagają specjalnego traktowania. Dlatego najlepsi specjaliści z pracowni Smart Pro mogą zaprojektować i stworzyć dla Ciebie jedyną i niepowtarzalną wersję Twojego pojazdu. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom autodetailingu Twoje auto zyska nową i spersonalizowaną stylistykę.


W naszym studiu zmienimy kolor dachu auta, listew ozdobnych, wszystkich klamek oraz elementów tapicerki. Barwę zderzaków strukturalnych dostosujemy do nadwozia, a na specjalne życzenie polakierujemy samochód na mat.


Nasze usługi indywidualizacji pojazdów dostępne są w trzech pakietach:
 1. LOOK INSIDE - indywidualizacja elementów wewnętrznych (klamki, konsola centralna, listwy ozdobne)
 2. LOOK OUTSIDE - indywidualizacja elementów zewnętrznych (klamki, listwy ochronne, alufelgi)
 3. LOOK ALL - indywidualizacja elementów wewnętrznych i zewnętrznychJak tafla lustra

Żywice z drzew, owady, ptasie nieczystości, sól drogowa, pestycydy i inne chemikalia unoszące się nad naszymi drogami to tylko niektóre z zagrożeń, na jakie codziennie narażony jest lakier Twojego samochodu. W wyniku ich długotrwałego zalegania lub pod wpływem promieni słonecznych na jego powierzchni tworzą się nieestetyczne plamy, wżery, a w skrajnych sytuacjach dochodzi do korozji powierzchni nadwozia. Co więcej, faktura lakieru traci blask, a jego kolor staje się wypłowiały. Tradycyjna „polerka” bywa niebezpiecznym zabiegiem dla powłoki lakierniczej. Źle dobrane środki ścierne oraz brak odpowiednich kwalifikacji wykonawcy są często przyczyną „przecięcia” lakieru i zmniejszenia jego grubości nawet o kilkadziesiąt procent.


W Smart Pro pomożemy Ci odzyskać doskonały wygląd Twojego samochodu bez żadnej szkody dla powłoki lakierniczej. Korekta lakieru to złożony proces, ale wykonany zgodnie ze sztuką pozwala wydobyć pełen połysk i głębię koloru.

W naszym studiu dokonujemy kompleksowej diagnostyki powłoki lakierniczej, mierzymy grubość lakieru i na tej podstawie dobieramy odpowiednie preparaty ścierne.


Cały proces renowacji powierzchni lakierniczej składa się z:
 • Wieloetapowego profesjonalnego mycia karoserii
 • Dekontaminacji czyli usuwania nieczystości organicznych
 • Usuwania zanieczyszczeń nieorganicznych, takich jak wbite w lakier opiłki metali
 • Ręcznego osuszania karoserii ręcznikami z mikrofibry
 • Właściwej korekty lakieru ze wszystkich defektów
 • Zabezpieczenia progów i wnętrz drzwi
 • Czyszczenia szyb i zabezpieczenia szyby czołowej
 • Zabezpieczenia lakieru za pomocą najwyższej klasy preparatów specjalistycznych i naturalnych wosków

Odnawiając powłokę lakierniczą w naszym studiu zyskujesz pewność, że Twój samochód będzie wyglądał „jak nowy”.


Piękno na lata


Wyobraź sobie, że piękno Twojego samochodu nie przemija. Niezależnie od zmieniającej się pogody, pór roku, liczby przejechanych kilometrów i upływającego czasu lakier zachowuje swoją świetlistość, hydrofobowość i nieskazitelność. Taki efekt zapewnia wysokiej klasy powłoka kwarcowa.


Smart Pro jako jedna z nielicznych firm w Polsce stosuje powłoki samochodowe japońskiej marki Echelon - światowej klasy pioniera w technologii powłok kwarcowych. Produkty marki Echelon swoją jakością przewyższają tradycyjne powłoki kwarcowe wyróżniając się ponadprzeciętnymi właściwościami zabezpieczającymi, odpornością na warunki atmosferyczne i brud oraz łatwością konserwacji. W przeciwieństwie do produktów innych marek, powłoki Echelon tworzą szklaną warstwę ze związków nieorganicznych. Dzięki temu ich jakość jest niedościgniona.


Produkty Echelon tworzone są w oparciu o japońską filozofię „Yoshiki-bi” czyli „stylizacji piękna” skąd bierze się możliwość tworzenia niepowtarzalnych efektów, takich jak efekt „mokrego lakieru”, krystaliczne nabłyszczenie czy efekt „odpychania wody”. W naszym studiu oferujemy powłoki o różnych cechach, rodzajach wykończenia i metodach aplikacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Polityka prywatności