O firmie KRUBAGROUP

Szanowni Państwo

Witamy na stronie autoryzowanego koncesjonera Renault i Dacia, firmy KRUBAGROUP Sp z o.o. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz opisem naszej działalności.

Doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywamy od 2001r. i od początku naszej działalności jesteśmy związani z firmą RENAULT. Z sukcesem działamy na wymagającym rynku motoryzacyjnym, będą jednym z największych sprzedawców samochodów używanych Renault w Polsce. Wyróżnia nas doświadczenie, jakość, pasja oraz doskonała lokalizacja. Z naszymi klientami budujemy długofalowe relacje oparte na zaufaniu i wspólnej pasji do motoryzacji.

Prowadzimy jeden z największych w Polsce autoryzowanych serwisów Renault i Dacia.

Serwis Renault KRUBAGROUP to nowoczesne zaplecze serwisowe dostosowane do potrzeb zarówno klienta indywidualnego jak również największych flot. Dwie nowoczesne hale serwisowe o łącznej powierzchni 3000m2 w których dysponujemy 30 stanowiskami serwisowymi, zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia oraz unikalne technologie. Nasi pracownicy to doskonali specjaliści, tworzący zespół doświadczonych fachowców i ekspertów. To pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług konkurencyjne terminy.

Jako jedyny serwis Renault w Polsce posiadamy Centrum Remarketingu Flot oraz wyspecjalizowany dział autodetailingu i napraw typu Smart Repair SMART-PRO.PL, obsługujemy wszystkie marki pojazdów.

Renault SELECTION to nowoczesny salon sprzedaży samochodów używanych z gwarancją.

Specjalizujemy się w sprzedaży rocznych/ dwuletnich aut używanych wszystkich marek z polskiej sieci dealerskiej. Oferowane przez Renault KRUBAGROUP pojazdy są zakupione w Polsce, w większości użytkowane jako samochody służbowe lub demonstracyjne przez Renault Polska. Nasze pojazdy charakteryzują się minimalnym stopniem zużycia i stanowią najlepszą na rynku ofertę stosunku jakość/cena. Aby zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość produktu i usług, każdy samochód z naszej oferty zostało sprawdzone pod kątem autentyczności przebiegu, legalności pochodzenia oraz przeszedł rygorystyczne badanie sprawności mechanicznej oraz grubości powłoki lakierniczej.

Wyróżnia nas również to, że wszystkie sprzedawane przez nas pojazdy są profesjonalnie przygotowane do sprzedaży, również od strony estetycznej. Przechodzą kompleksowy proces przygotowania do sprzedaży  w naszym studiu autodetailingu SMART PRO.

Dostępne na naszych stronach WWW ogłoszenia stanowią tylko część naszej oferty, na życzenia naszych Klientów jesteśmy w stanie realizować zamówienia na wybrane modele z gamy Renault. Jeśli interesuje Państwa konkretny model, a nie ma go w naszej ofercie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Oferujemy również całą gamę produktów finansowych, ubezpieczeniowych i gwarancyjnych, banku Renault CreditPolska i Renault Leasing Polska. Współpracujemy również z większością firm leasingowych i banków dostępnych na Polskim rynku.

Bezpieczeństwo transakcji,zadowolenie klienta, wzorcowa obsługa jak również zapewnienie korzystnych warunków zakupu stawiamy za cel naszej działalności.

Oferujemy:

  • samochody używane z gwarancją sprzedawane w programie Renault Selection
  • leasingi, kredyty, najmy krótko i długo terminowe,
  • ubezpieczenia i gwarancje
  • części zamienne i akcesoria

oraz świadczymy usługi z zakresu:

  • serwisu mechanicznego,
  • serwisu blacharsko-lakierniczego
  • likwidacji szkód komunikacyjnych
  • szybkich napraw typu SMART Repair
  • remaketingu i składowanie flot
  • autodealingu i profesjonalnej autokosmetyki

Przy filiżance pysznej kawy, odpowiemy na Państwa pytania, wykonamy zlecone usługi i zaprezentujemy wybrany pojazd.

Z poważaniem Zarząd i pracownicy KRUBAGROUP Sp zo.o.Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Polityka prywatności